ERJ-14NF11R5U
MFR.Part #
ERJ-14NF11R5U
JLCPCB Part #
C2084995
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS