ERJ-14NF1182U
MFR.Part #
ERJ-14NF1182U
JLCPCB Part #
C2082240
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS