ERJ-14NF1181U
MFR.Part #
ERJ-14NF1181U
JLCPCB Part #
C2080560
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS