ERJ-14NF1100U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF1100U
JLCPCB Part #
C2078544
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS