ERJ-14NF10R7U
MFR.Part #
ERJ-14NF10R7U
JLCPCB Part #
C2087075
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS