ERJ-14NF1020U
MFR.Part #
ERJ-14NF1020U
JLCPCB Part #
C2087115
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS