ERJ-14BQJ8R2U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ8R2U
JLCPCB Part #
C2089724
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS