ERJ-14BQJ6R2U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ6R2U
JLCPCB Part #
C2089710
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS