ERJ-14BQJ5R1U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ5R1U
JLCPCB Part #
C2089747
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS