ERJ-14BQJ1R6U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ1R6U
JLCPCB Part #
C4314016
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS