ERJ-14BQJ1R2U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14BQJ1R2U
JLCPCB Part #
C2089839
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS