ERJ-14BQJ1R1U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ1R1U
JLCPCB Part #
C2090289
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS