ERJ-14BQF1R6U
MFR.Part #
ERJ-14BQF1R6U
JLCPCB Part #
C2081407
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS