ERJ-14BQF1R1U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14BQF1R1U
JLCPCB Part #
C2088778
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS