ERJ-12ZYJ752U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ752U
JLCPCB Part #
C2081398
Description
-55℃~+155℃ 500V 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS