ERJ-12ZYJ514U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ514U
JLCPCB Part #
C2080834
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS