ERJ-12ZYJ471U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ471U
JLCPCB Part #
C2078048
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS