ERJ-12ZYJ361U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ361U
JLCPCB Part #
C2080632
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS