ERJ-12ZYJ360U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ360U
JLCPCB Part #
C2085897
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS