ERJ-12ZYJ304U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ304U
JLCPCB Part #
C4273858
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS