ERJ-12ZYJ275U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ275U
JLCPCB Part #
C2085255
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS