ERJ-12ZYJ271U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ271U
JLCPCB Part #
C4150547
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS