ERJ-12ZYJ110U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ110U
JLCPCB Part #
C2087283
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS