ERJ-12ZYJ106U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ106U
JLCPCB Part #
C2080914
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS