ERJ-12ZYJ105U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ105U
JLCPCB Part #
C6844914
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS