ERJ-12ZYJ104U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ104U
JLCPCB Part #
C2087762
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS