ERJ-12ZYJ101U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ101U
JLCPCB Part #
C2078085
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS