ERJ-12ZQF6R2U
MFR.Part #
ERJ-12ZQF6R2U
JLCPCB Part #
C20020686
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS