ERJ-12ZQF4R3U
MFR.Part #
ERJ-12ZQF4R3U
JLCPCB Part #
C20020682
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS