ERJ-12ZQF1R3U
MFR.Part #
ERJ-12ZQF1R3U
JLCPCB Part #
C20020670
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS