ERJ-12YJ825U
MFR.Part #
ERJ-12YJ825U
JLCPCB Part #
C20020659
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS