ERJ-12YJ684U
MFR.Part #
ERJ-12YJ684U
JLCPCB Part #
C20020645
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS