ERJ-12YJ620U
MFR.Part #
ERJ-12YJ620U
JLCPCB Part #
C20020638
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS