ERJ-12YJ434U
MFR.Part #
ERJ-12YJ434U
JLCPCB Part #
C20020617
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS