ERJ-12YJ360U
MFR.Part #
ERJ-12YJ360U
JLCPCB Part #
C20020598
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS