ERJ-12YJ332U
MFR.Part #
ERJ-12YJ332U
JLCPCB Part #
C20020594
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS