ERJ-12YJ302U
MFR.Part #
ERJ-12YJ302U
JLCPCB Part #
C20020589
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS