ERJ-12YJ275U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12YJ275U
JLCPCB Part #
C20020582
Package
1812
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS