ERJ-12YJ201U
MFR.Part #
ERJ-12YJ201U
JLCPCB Part #
C20020564
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS