ERJ-12YJ1R6U
MFR.Part #
ERJ-12YJ1R6U
JLCPCB Part #
C20020561
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS