ERJ-12YJ182U
MFR.Part #
ERJ-12YJ182U
JLCPCB Part #
C20020553
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS