ERJ-12YJ180U
MFR.Part #
ERJ-12YJ180U
JLCPCB Part #
C20020551
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS