ERJ-12YJ161U
MFR.Part #
ERJ-12YJ161U
JLCPCB Part #
C20020546
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS