ERJ-12YJ135U
MFR.Part #
ERJ-12YJ135U
JLCPCB Part #
C20020539
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS