ERJ-12YJ123U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12YJ123U
JLCPCB Part #
C20020531
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS