ERJ-12YJ121U
MFR.Part #
ERJ-12YJ121U
JLCPCB Part #
C20020530
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS