ERJ-12YJ115U
MFR.Part #
ERJ-12YJ115U
JLCPCB Part #
C20020528
Package
1812
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS