ERJ-12YJ100U
MFR.Part #
ERJ-12YJ100U
JLCPCB Part #
C2078569
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS