ERJ-12SF9103U
MFR.Part #
ERJ-12SF9103U
JLCPCB Part #
C20019994
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS