ERJ-12SF9090U
MFR.Part #
ERJ-12SF9090U
JLCPCB Part #
C4194050
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS